logo22.png

Firma

Serpa Polska to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją chemikaliów. Firma została założona w 2014 roku na terenie Ukrainy (Odessa), a na terenie Poski rozpoczęła swoją dzialalność w 2018 roku.

 

Główna siedziba znajduje się w Warszawie, magazyn w Tomaszowie Lubelskim.

Produkty oferowane przez naszą firmę są w stanie w znacznym stopniu zaspokoić wyższe wymagania klientów w odniesieniu do jakości, łatwości przetwarzania i, co nie mniej ważne, globalnej dostępności.

 

Posiadamy mocne zaplecze logistyczne aby dostarczać tę substancję chemiczną firmom o dużej liczbie zakładów oraz małym i średnim przedsiębiorcom.

 

Dzięki realizowanej obecnie optymalizacji procesów logistycznych naszej firmy Serpa Polska jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom niezawodne dostawy nie tylko w IBC paletozbiornikach, a równiez we flexitankach. Przyczyny oczywiste – musi być taniej, szybciej, lepiej.

Postrzegamy się nie tylko jako dystrybutor materiałów budowlanych, ale przede wszystkim jako partner , na którym mogą Państwo polegać w każdej sytuacji.

Wybierając nas jako swojego dostawcę i partnera, mogą Państwo się skoncentrować  na produkcji oraz rozwoju swojej firmy.

Logistyka

Współpracujemy z jednym z liderów dostawców w zakresie logistyki i spedycji, usług transportowych w Polsce Rohlig SUUS i Sealand Liquids.


Oferujemy naszym klientom darmowe dostawy. Pojemnik IBC jest wliczony w cenę i nie ma potrzeby w dodatkowych kosztach związanych z powrotem  do nas kontenera.

Gwarantujemy  dostawy  w ciągu 24/48 godzin do wszystkich regionów Polski, co pozwala naszym klientom optymalizować zapasy surowców. Jesteśmy gotowi wykonać bezpłatną dostawę jednej jednostki, czy to worka, beczki czy IBC.

Rozbudowana sieć magazynów Rohlig SUUS pozwala nam przechowywać niezbędne surowce w lokalizacjach  naszych klientów i, jeśli klient  potrzebuje, wysyłać towary bezpośrednio z najbliższego magazynu.  

techniczna

Оbsługa

Dla  spółki Serpa Polska, obsługa  techniczna klienta jest jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności. Głęboka wiedza z zakresu materiałów budowlanych, wieloletnie doświadczenie  w dziedzinie opracowywania formuł i  dostosowanie gotowych produktów do aktualnych trendów rynkowych pozwala nam zapewnić wsparcie techniczne  dla naszych klientów tak szybko, jak to możliwe, wykorzystując w tym celu bogate wyposażenie laboratoriów naszych dostawców.

 

Nasze wsparcie polega na opracowaniu receptur  nowych preparatów, korekcji receptur w celu udoskonalenia  jakości i obniżenia kosztów produkcji, zmianie w procesach technologicznych w celu optymalizacji сzasu , spędzonego  do produkcji ostatecznego materiału. Równocześnie jest możliwość współpracy naszego specjalisty w laboratorium albo w branży produkcyjnej naszego klienta.

 

Dzięki naszemu wsparciu technicznemu wielu producentów osiągnęło oczekiwane rezultaty.

 

Charakterystyczną cechą naszych usług technicznych jest  to, że pomagamy rozwiązać problemy naszych klientów, nawet w przypadku braku naszego produktu w recepturze. To jest  wynikiem profesjonalnego podejścia do wszystkiego, co robimy.

Zapraszamy do pracy w naszej firmie!

Nasza firma poszukuje utalentowanych pracowników. Aby dołączyć do naszego zespołu, wyślij informacje o sobie na nasz adres e-mail. W przypadku zainteresowania nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu wszelkich szczegółów i umówienia spotkania rekrutacyjnego.

13.png
rohlig-suus-logo-hzckz93v4t.png
Без имени-1.png
56.png
credit-agricole-sa-logo-mnfeutfb2f9o28sj

Numer KRS: 0000754627

REGON: 381652629

NIP: 5272869186

Serpa Polska sp. z o.o. 2021

Без имени-1.png