top of page
Без имени-1.png

Serpa Polska

Nasza firma Serpa Polska jest częścią firm Serpa, która zajmuję się głównie dostawą chemicznych surowców do produkcji farb i lakierów, uszczelniaczy, klejów i  zapraw od wiodących dostawców oraz dysponuje fachowym serwisem technicznym.

Oprócz rynku polskiego działamy jeszcze w czterech krajach - Ukraina (Serpa LLC), Litwa, Łotwa, Estonia (Serpa Baltic). Jesteśmy absolutnym liderem w zakresie dostaw dyspersji na rynek ukraiński skąd sięgają korzenie naszej firmy.

Współpracujemy z naszymi stałymi partnerami od 2014 r. i możemy powiedzieć, że to nie tylko współpraca, a również przyjacielskie kontakty, dzięki którym możemy liczyć na naszych  producentów  w każdej sytuacji, co  wzmacnia nasze pozycje w pięciu krajach naszej działalności.

Posiadamy w pełni wyspecjalizowanе magazyny klasy A w okolicach Gdańska, Wrocławia, Tomaszowa Lubelskiego, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i odpowiedni sposób przechowywania materiałów. Śledzimy najnowsze trendy, a przede wszystkim dbamy o to, aby nasze rozwiązania oferowały najwyższą możliwą jakość i atrakcyjność.

Możemy zaoferować Państwu dostawy w cysternach, ISO tankach, flexitankach, paletozbiornikach lub beczkach 120 kg. 

Nasza współpraca z klientami zorientowana jest głównie na tworzenie partnerskich i długotrwałych relacji. Udzielamy więc wszelkiego niezbędnego wsparcia technicznego łącznie z opracowywaniem receptur wyrobów z uwzględnieniem indywidualnych wymagań konkretnego klienta.

Numer KRS: 0000754627

REGON: 381652629

NIP: 5272869186

13.png
credit-agricole-sa-logo-mnfeutfb2f9o28sj
rohlig-suus-logo-hzckz93v4t.png
logoUs.png
pekao-logo2017-655_1496920562 копия.png
versions-01 копия.png
Raben_Group_Logo.svg копия.png

Serpa Polska sp. z o.o. 2023

Без имени-1.png
bottom of page