top of page
_edited.png

Chemipol UV 05 N
Dodatok do wewnętrznych wodnych farb białych, co poprawia percepcję jakości białego koloru.

Zalety produktu
- Znacznie lepiej niż pigmenty niebiesko-fioletowe.
- Dobra kompatybilność z kompozycjami powłokowymi.


Charakterystyka
- Wygląd zewnętrzny: żółty płyn
- Zapach: charakterystyczny
- Skala Ph: 8.0 – 9.0
- Gęstość: 1.07 – 1.17 g/cm3
- Rozpuszczalność: mieszalny w wodzie

Efektywność

Chemipol UV 05N jest nieskumulowanym środkiem, który zwiększa efekt wybielający proporcjonalnie do dodanej ilości bez niepożądanego szarzenia się z powodu nadmiernej dawki. Wartości wzmocnienia koloru białego będą się różnić w zależności od receptury powłoki, ale zachowanie będzie podobne do grafiku.

Zastosowanie i dawkowanie
Chemipol UV 05N jest stosowany w powłokach o niskiej zawartości dwutlenku tytanu, poniżej 7%, gdzie wykonuje wzmocnienie percepcji białego koloru przez skierowanie światła UV .
Jako ogólną wskazówkę, typowa dawka użytkowania mieści się w zakresie od 0,2% do 0,6% w stosunku do całkowitej formuły. Optymalną dawkę należy ocenić za pomocą specjalnych testów do zastosowań.


Instrukcja obsługi:
Chemipol UV 05N jest kompatybilny z najczęściej stosowanymi komponentami architektonicznych wodnych powłok emulsyjnych, ale może powodować zmiany lepkości poprzez interakcję z celulozowymi zagęszczaczami.
Dlatego należy przeprowadzić badania laboratoryjne przed zastosowaniem przemysłowym.
Należy dodać go na końcu procesu produkcyjnego, rozcieńczonego równoważną objętością wody, w sposób zapewniający jego prawidłową dystrybucję w całym systemie.


Przechowywanie
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu przy temperaturze od 0 ° C do 50 °C od mrozu, ciepła i
bezpośredniego światła słonecznego, w oryginalnym pojemniku dobrze zapieczętowanym.


Transport i etykietowanie
Nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny produkt do transportu.

Opakowanie beczka 24 kg, beczka 200, kg IBC 900 kg

Termin przydatności
Najlepsze wykorzystanie przed upływem , 12 miesięcy od daty produkcji
Trzeba zachować ostrożność, w tym odzież ochronną, kombinezon, rękawice, okulary ochronne i środki ochrony twarzy. Unikajcie kontaktu ze skórą i oczu . Używajcie chemikaliów bezpiecznie. Zawsze czytajcie etykietę i informacje o produkcie przed użyciem
.

---

Zalecamy uważne przeczytanie instrukcji przed użyciem produktów "Informacje o bezpieczeństwie". Korzystanie produktów Serpa nie zaleca się w przypadkach, gdy patent lub inne prawa zostały naruszone. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z firmą lub odwiedzić naszą stronę internetową www.serpa.com.pl

bottom of page